ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА: спортивні досягнення мешканців Присиваської ОТГ!

Дата: 24.10.2020 19:01
Кількість переглядів: 2768

Фото без опису

Наша Присиваська ОТГ відома в Україні та за її межами як розвинена громада та туристична родзинка Херсонщини. Крім того тут проживають талановиті спортсмени, які з року в рік демонструють найкращі результати, приймаючи участь в спортивних змаганнях.

23 жовтня 2020 року в м. Генічеськ відбувся щорічний турнір "Кубок Легіону" по спортивній силовій вправі - жим штанги лежачи. І традиційно у ньому взяли участь представники павлівського спортивного клубу "Атлант": Угрін Олександр, 19 років, Майстер спорту; Шерметинський Олександр, 30 років, Майстер спорту; Андрієвський Леонід, 31 рік, Майстер спорту міжнародного класу.

Результати змагань були наступними. Угрін Олександр дав бій досвідченим спортсменам і підняв штангу у половину власної ваги 130 разів. Здобув почесне 3-є місце і бронзову нагороду. Шерметинський Олександр у ваговій категорії до 100 кг підняв штангу вагою у 175 кг і здобув срібну медаль. Андрієвський Леонід у ваговій категорії до 100 кг підняв штангу вагою у 185 кг і здобув золоту медаль.

Вітаємо спортсменів та дякуємо за популяризацію здорового способу життя в громаді. Бажаємо їм успіхів у всіх починаннях, наснаги та нових перемог!