Місцевий економічний розвиток Присиваської ОТГ: створення центру сімейного відпочинку

Дата: 23.10.2020 14:19

Завершився тендер на придбання трьох модульних будинків, який проводила програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)», в рамках реалізації проєкту «Створення демонстраційного центру сімейного відпочинку в с.Григорівка». Даний проєкт розроблявся  на виконання Стратегії розвитку громади та компоненту місцевого економічного розвитку громади, що реалізується спільно з Програмою  DOBRE. Для встановлення будинків виділена ділянка в с.Григорівка. Мобільні будинки будуть доставлені протягом листопада 2020 року та встановлені на підготовленій ділянці. До будинків будуть підведені всі комунікації, територія огороджена та проведені роботи по благоустрою (висаджені дерева, кущі, квіти).

Завдяки реалізації цього проєкту покращиться благоустрій, підвищиться туристична привабливість, рівень зайнятості населення у туристичні сфері, будуть створені нові робочі місця. Наша громада має значний потенціал для розвитку туризму. Завдяки впровадженню даного проєкту з’явиться можливість залучати додаткові кошти для розвитку туристичної сфери громади, розбудови центру відпочинку, збільшення надходження до місцевого бюджету та підвищиться рівень задоволення туристів від перебування в громаді.

Із специфікаціями мобільних модульних будинків можна ознайомитися нижче: