Про дистанційне навчання.

Дата: 21.10.2020 09:45

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією у країні, освітня система держави перебуває у процесі невпинних трансформацій, пошуку альтернативних форм надання освітніх послуг у мережі закладів вищої та загальної середньої освіти. Найбільш прийнятним альтернативним варіантом, враховуючи епідеміологічну ситуацію , є вибір дистанційної платформи навчання.

На сьогодні у мережі закладів загальної середньої освіти Григорівської сільської ради освітній процес відбувається на європейській платформі дистанційного навчання «Моя Школа», що розроблена європейською ІТ компанією Nevda та реалізована в Литовській Республіці, де система працює більш як 16 років і є лідером серед подібних сервісів.

Платформа надає учасникам безліч переваг та додаткових інструментів для організації навчання у дистанційній формі, а саме:

1. Директорам закладів загальної середньої освіти:

- Можливість моніторингу у режимі реального часу освітнього процесу;

- Доступ до інформації про навчальні процеси працівників та учнів;

- Формування статистичної звітності та аналітики по роботі працівників та учнів;

- Обмін електронними документами.

2. Вчителям:

- Планування та фіксування проведених уроків;

- Ведення електронного журналу, комунікація з учнями та їх батьками;

- Отримання персоналізованого доступу лише до свого навчального предмета та оцінок.

3. Батькам:

- Інформацію про всі навчальні досягнення дитини;

- Проведені та заплановані уроки;

- Поведінку під час уроків та аналітика успішності дитини;

- Отримують інформацію в окремому кабінеті лише про свою дитину.

Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків. Жодна держава, жодна освітня система у світі не була готова до цього. Проте пандемія змусила адаптуватися до нової реальності. Впевнені, що у здоров’ї і гідно пройдемо дані випробування. Для того, щоб у нас все було добре, потрібно об‘єднати зусилля, допомогти один одному, а основне навчитися комунікувати у незвичному режимі. Перед нами багато завдань, але найголовніше - бути здоровими. Дякуємо вчителям за неоціненну роботу, мотивацію, турботу про дітей та їх освіту під час карантину! Висловлюємо безмежну подяку всім батькам, бабусям та дідусям за підтримку дітей під час дистанційного навчання, за терпіння, розуміння, віру в здібності й таланти своїх дітей! Бажаємо всім учасникам освітнього процесу успіхів у навчанні, міцного здоров’я, злагоди, добробуту та миру!