Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Заклади загальної середньої освіти громади отримали організаційну техніку

Дата: 20.10.2020 13:05

Під час пандемії головною ціллю громади є забезпечення дистанційного навчання та безперервності освітнього процесу в мережі закладів освіти Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ.

Для підвищення якості дистанційної освіти у громаді та покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, на залишки освітньої субвенції були закуплені веб-камери, роутери та мікрофони, які було видано 19 жовтня 2020 року на Григорівську, Павлівську та Строганівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. 20 жовтня 2020 року планується видача техніки на Іванівську ЗОШ І – ІІ ступенів.

Ці технічні засоби значно покращать організацію дистанційного навчання та пряме спілкування з учасниками освітнього процесу, дадуть можливість максимально повного засвоєння навчального матеріалу.