для людей із порушенням зору
Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Переможці та учасники конкурсу "Листівка улюбленому театру" від Присиваської ОТГ

Дата: 19.10.2020 16:16

18 жовтня 2020 року в Херсонському обласному академічного театрі ляльок підбили підсумки та нагородили учасників і учасниць конкурсу "Листівка улюбленому театру", що проводився з нагоди 50-го ювілейного театрального сезону.

Перше місце в конкурсі виборола 9-річна жителька Присиваської ОТГ Рябоконь Єлізавета та отримала чудовий приз – самокат. Також з Присиваської ОТГ в конкурсі приймала участь Байдецька Марина. Дівчинка отримає диплом учасниці та сувенір від театру, які відправили до Григорівської сільської ради та згодом будуть вручені учасниці.

Вітаємо юних художниць, бажаємо високих досягнень, наснаги та нових перемог! Пишаємося вами!