Переможці та учасники конкурсу "Листівка улюбленому театру" від Присиваської ОТГ
Дата: 19.10.2020 16:16
Кількість переглядів: 3038
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/9044123f2d5721f9fa991fde0e44c066.jpg)
18 жовтня 2020 року в Херсонському обласному академічного театрі ляльок підбили підсумки та нагородили учасників і учасниць конкурсу "Листівка улюбленому театру", що проводився з нагоди 50-го ювілейного театрального сезону.
Перше місце в конкурсі виборола 9-річна жителька Присиваської ОТГ Рябоконь Єлізавета та отримала чудовий приз – самокат. Також з Присиваської ОТГ в конкурсі приймала участь Байдецька Марина. Дівчинка отримає диплом учасниці та сувенір від театру, які відправили до Григорівської сільської ради та згодом будуть вручені учасниці.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/be4fe8bf33ac2aad7ee1f06c0bdd1463.jpg)
Вітаємо юних художниць, бажаємо високих досягнень, наснаги та нових перемог! Пишаємося вами!
« повернутися