Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Бюджет для громадян Присиваської ОТГ на 2020 рік

Дата: 14.10.2020 19:46

Шановні мешканці громади!

Вже втретє в Присиваській ОТГ розроблений важливий документ, який містить спрощену, адаптовану для населення презентацію інформації про місцевий бюджет – «Бюджет для громадян Присиваської об'єднаної територіальної громади».

Бюджет для громадян створений, щоб зробити складну та технічну бюджетну інформацію доступною Вам і Вашим друзям, колегам, родині.

Також важливо, що бюджет для громадян демонструє можливості для кожного мешканця громади впливати на формування та витрачання бюджету своєї громади. Ви можете подати свої пропозиції, заповнивши анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/18xxJ0NTAbbw3FYBO5DZW0aPDQ9lMqKZlb_s_6i_ASCE/edit.

Ваша думка дуже важлива і буде врахована при плануванні бюджету на 2021 рік!

Більш детально з «Бюджетом для громадян» Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік можна ознайомитися нижче.

В представленому Бюджеті для громадян вказані цифри станом на початок 2020 року.