Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

15-17 жовтня «UKRAINIAN ERASMUS+MARATHON»

Дата: 13.10.2020 14:35

Міністерство молоді та спорту України виступає співорганізатором "UKRAINIAN ERASMUS+MARATHON", який відбудеться онлайн 15-17 жовтня 2020 року в рамках #ErasmusDays2020.

До заходу запрошуються студенти, випускники, молодь від 13 до 30 років та батьки, працівники університетів та молодіжних організацій, заклади освіти та наукові установи, громадські, приватні та державні організації, та інші зацікавлені особи, які бажають дізнатися більше про можливості Програми міжнародної співпраці ЄС "Еразмус+".

Більш детальна інформація та програма заходів за посиланням http://erasmusplus.org.ua/novyny.html.

У разі необхідності отримання додаткової інформації щодо заходів просимо звертатись до Національного Еразмус+ офісу в Україні за тел: +38 (044) 286-66-68, +38 (044) 332-26-45, e-mail: office@erasmusplus.org.ua .