U-LEAD: Наближаючи послуги. Трансформація ЦНАП РДА – практичні рекомендації
Дата: 12.10.2020 14:18
Кількість переглядів: 2906
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/669510c7db4e9e300e9ca0d25efa3c49.png)
12 жовтня 2020 року представники Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об’єднаної територіальної громади взяли участь у онлайн-семінарі «Трансформація ЦНАП РДА – практичні рекомендації».
Під час онлайн-наради обговорювалися питання стосовно функціонування ЦНАП органів місцевого самоврядування в існуючих районних центрах у контексті майбутньої ліквідації ЦНАП районної державної адміністрації, щоб не допустити погіршення доступу до адміністративних послуг для громадян.
З онлайн-трансляцією зустрічі можна ознайомитися за посиланням: https://www.facebook.com/watch/?v=351533925957602.
« повернутися