Увага! Триває збір пропозицій до місцевого бюджету на 2021 рік!
Дата: 07.10.2020 15:39
Кількість переглядів: 3480
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/67ba0bfc9dc891a3d1c2b1c2a047aaf9.jpg)
Триває збір пропозицій до бюджету Присиваської ОТГ на 2021 рік! Запрошуємо активних мешканців громади долучатися до процесу формування бюджету громади на наступний рік.
Ваші пропозиції надсилайте на електрону пошту: silradag@meta.ua, надавайте в паперовому вигляді до скриньок, які знаходяться у адміністративних приміщеннях Григорівської сільської ради та старостинських округів, або заповнюйте гугл-форму, що наведена нижче.
Всі зібрані пропозиції обов’язково будуть розглянуті та опрацьовані щодо можливості їх врахування під час формування проекту бюджету на 2021 рік та оприлюднені на офіційному веб-сайті громади та в групі у фейсбуці.
« повернутися