Привітання з нагоди Дня працівників освіти.

Дата: 02.10.2020 19:37

Шановні освітяни!

Прийміть сердечні вітання з  професійним святом – Днем працівників освіти!

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє громади та України, економічне процвітання й духовне відродження. Ви вносите визначальний вклад у формування  нового покоління  громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї громади та країни.

В цей святковий день прийміть  щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

З великою вдячністю та щирою повагою, Сергій Олександрович Кліщевський - Григорівський сільський голова Присиваської ОТГ, депутати та члени виконавчого комітету сільської ради.