Святкування Дня сіл Павлівка та Нововолодимирівка.

Дата: 29.09.2020 20:29

Цими вихідними на площі Павлівського сільського Будинку культури відбулось святкування Дня сіл Павлівка та Нововолодимирівка. Нашим селам  виповнилось 158 років. Зі словами привітання виступили сільський  голова Кліщевський Сергій Олександрович, в.о. старости Павлівського старостинського округу Андрієвський Анатолій Леонідович, в.о. старости Строганівського старостинського округу Загороднюк Світлана Володимирівна та в.о. старости Іванівського старостинського округу Панкіна Тетяна Іванівна.

Розпочали святкування з оприлюднення результатів конкурсу на кращу «зелену» садибу, який проводився в громаді з 15 вересня. Сергій Олександрович привітав переможців конкурсу : родину Василевських - власників «зеленої» садиби «У Василевських» ,  родину Кавковських – власників «зеленої» садиби «Гостинний двір» та родину Хоменко – власників «зеленої» садиби «У Тетяни» та вручив переможцям відзнаки «Присиваська сільська рада рекомендує садибу сільського зеленого туризму». Всім присутнім на заході власникам садиб вручили подяку сільського голови за розвиток туризму в громаді.

Під час заходу було відзначено:

1. партнерів громади, завдяки яким відбулося свято: директора ТОВ «Ін Терра» – Романенка Руслана Васильовича, керівника рекламно-інформаційних представництв на Херсонщині Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика – Кліщевську Аліну Юріївну, керівника фермерського господарства «Зіярєшат» – Мустафаєва Рєшата Енверовича, фізичних осіб – підприємців – Сучок Наталію Станіславівну та Андрієвську Людмилу Миколаївну;

2. депутатів старостинського округу за їх чотирирічну роботу, вміле виконання депутатських обов’язків, активну життєву позицію та небайдуже ставлення до справ громади : Індришек Оксану Володимирівну, Славінську Олену Тимофіївну, Мельниченко Лесю Миколаївну, Улановську Тетяну Михайлівну, Жечева Олександра Анатолійовича та Алієва Баттала Малікшайовича;

3. керівників  установ Павлівського старостинського  округу за їх сумлінну працю та відданість справі : завідувача ФПом – Молдован Тетяну Володимирівну, керуючого 2-гим відділком Чаплинського управління водного господарства – Грабовецького Володимира Анатолійовича, завідувача поштовим відділенням – Куцик Ларису Миколаївну, директора Павлівської ЗОШ І – ІІІ ступенів –   Горбачик Аллу Тимофіївну, завідувача ясла-садком «Малятко» - Кліщевську Світлану Леонідівну;

4. голову ветеранської  організації  сіл Павлівка та Нововолодимирівка – Сернюк Олену Василівну та соціального робітника громади – Кулик Тетяну Володимирівну за активну життєву позицію, мудрість, доброту і неоціненну працю з людьми похилого віку;

5. активних жителів сіл Павлівка та Нововолодимирівка :  Чорній Миколу Михайловича – майстра на всі руки, Жолундківського Володимира Валерійовича –батька, який приймає активну участь у житті школи, Герегу Олександра Станіславовича  та Андрієвського Леоніда Анатолійовича – ліквідаторів пожежі біля с. Нововолодимирівка.

6. батьків дітей, які народились в 2020 році;

7. людей, які популяризують спорт в громаді – Шишкевича Богдана Анатолійовича та Броду Дениса Олександровича.

З нагоди святкування Дня сіл Павлівка та Нововолодимирівка отримали подарунки від Фундації Тамари Коломієць «Новотвір» та особисто Мар’яни Ангелової – дитячої письменниці, лауреата премії Лесі Українки, Павла Тичини, Наталі Забіли, які подарували Павлівському сільському Будинку культури гойдалку. Родина Кліщевських також подарувала гойдалку для Будинку культури. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ін Терра» для старостинського округу подарували багатофункціональний пристрій – принтер.

Участь в концертній програмі прийняли колективи художньої самодіяльності Григорівського, Павлівського, Строганівського, Іванівського та Першокостянтинівського сільських Будинків культури. Також на свято завітали зі своїми номерами гурт «РІО-CaverBand» з м. Миколаїв та танцювальний колектив з м. Херсон.

На святі можна було поласувати різними смаколиками, придбати сувенірну продукцію. Для маленьких жителів були представлені дитячі атракціони. Після завершення концерту розпочалась святкова дискотека.

Статтю підготувала інспектор з питань культури, туризму та спорту Юлія Балясна.