Всесвітній день прибирання та Міжнародний день чистих берегів

Дата: 21.09.2020 10:29

19 вересня відзначили Всесвітній день прибирання та Міжнародний день чистих берегів. Кожен рік у 3-ті вихідні вересня по всьому світу проходять екологічні акції в рамках Міжнародного дня чистих берегів. Цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Присиваська ОТГ вже другий рік поспіль долучається до цієї глобальної ініціативи. Тож цього року працівники бюджетних установ Григорівської сільської ради здійснили прибирання узбережжя Сиваша, зокрема берегів Лемурійського озера та Іванівської коси.

Метою акції є позитивні зміни екологічної свідомості нашого суспільства задля попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів та заради бережливого ставлення до берегів водойм України та світу.

Пам’ятайте, що сміття не з’являється саме по собі і не зникне з часом невідомо куди. Тож закликаємо громадян прибирати за собою прибережні зони, річки та інші водойми після Вашого відпочинку. Адже як приємно повернутися туди, де чисто і прибрано. Майбутнє нашої планети в наших руках!