Вихідні розваги у Херсоні

Дата: 16.09.2020 09:39

13 вересня 2020 року Григорівською сільською радою була організована поїздка дітей із малозабезпечених категорій Іванівського та Павлівського старостинських округів до міста Херсона. Діти відвідали «Парк юрського періоду» - 13 рухливих динозаврів створювали неповторну ілюзію доісторичної епохи, музичний фонтан придавав романтичного настрою. Маленькі відвідувачі спочатку з пересторогою оглядали динозаврів, потім, роздивившись їх, почали підходити ближче і навіть торкатись різних частин тіла тварин.

Після парку діти відвідали Херсонський обласний академічний театр ляльок та переглянули виставу «Русалонька». Дітвора була зачарована, словами неможливо передати захват та цікавість допитливих дитячих оченят, які погляду не відривали від акторів.

По закінченню вистави дітям була запропонована розважальна програма, в якій вони брали активну участь: відповідали на запитання, танцювали, грали в рухливі ігри. Також діти мали змогу спостерігати за репетицією наступної вистави.

Всі заходи були організовані з дотриманням всіх означених санітарними службами заходів, передбачених під час карантину.