Оголошується конкурс на кращу «зелену» садибу в Присиваській ОТГ!

Дата: 15.09.2020 10:44

Григорівська сільська рада Присиваської сільської ОТГ оголошує конкурс «Краща зелена садиба» (далі – конкурс), приурочений до Всесвітнього дня туризму. Участь можуть взяти всі бажаючі власники зелених садиб, що діють на території громади.

Метою проведення конкурсу є виховання у жителів Присиваської ОТГ поваги та любові до свого села, підтримання чистоти, охайності, затишку і комфорту на власних зелених садибах, прибудинкових територіях, присадибних ділянках, стимулювання членів територіальної громади до покращення благоустрою зелених садиб.

Порядок проведення конкурсу:

І. 15.09.2020 р. по 20.09.2020р. – прийом заявок від бажаючих взяти участь у конкурсі за телефоном 095 397 43 35;

ІІ. 21.09.2020 р. по 24.09.2020 р. – об’їзд садиб, проведення оцінювання згідно критеріїв та збір фотоматеріалів;

ІІІ. 24.09.2020 р. – засідання конкурсної комісії та визначення переможця;

ІV. 27.09.2020 р. – нагородження переможців.

Переможця визначатиме конкурсна комісія, яка відповідно Положення про проведення конкурсу «Краща зелена садиба» розглядає матеріали та пропозиції, здійснює огляд наданих пропозицій та приймає відповідне рішення на засіданні.

Для того, щоб прийняти участь в конкурсі, необхідно подати заявку на участь до 20 вересня 2020 року включно звернувшись за телефоном 0953974335 – Чернова Олена Михайлівна.

З умовами конкурсу та більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись в Положенні про проведення конкурсу «Краща зелена садиба»: Положення про проведення конкурсу "Краща зелена садиба".

Хай переможе найкращий!