Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

20 лютого 2018 р. експертки ГО "Нова генерація" провели консультації для членів Дитячої дорадчої ради.

Дата: 21.02.2018 16:08

20 лютого 2018 року представниці ГО «Громадський центр «Нова генерація» Ольга Жукова та Наталія Дорофеєва провели консультацію для молоді Присиваської ОТГ, в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» та програми DOBRE. На заході були присутні актив новоствореної Дитячої дорадчої ради : Чижикова Яна – голова ради, Чижиков Віктор – замісник голови ради та члени ради – Мірсалієва Махпуль, Гнатовська Ананстасія. Від Григорівської сільської ради виступили голова Кліщевський Сергій Олександрович, Зозулінська Т.В. та Рогальська О.С. Експертки Ольга та Наталя презентували присутнім напрямки діяльності проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», роз’яснили практичні питання діяльності у Дитячій дорадчій раді. Домовились 14 березня на базі Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. провести консультацію "Написання проектів" для членів Дитячої дорадчої ради Присиваської ОТГ.

Молодь, в свою чергу,  поділилась напрацюваннями: за їх ініціативи Григорівська сільська рада оголосила конкурс «Чисте довкілля-світле майбутнє». Мета акції – збір сміття, покращення екологічного становища довкілля та підвищення рівня обізнаності про проблеми поводження із твердими побутовими відходами, зокрема про сортування сміття. Школярі та школярки активно включились у проведення акції, збирають/приймають вторинну сировину.

Також члени Дитячої дорадчої ради у кожній школі громади встановили «Скриньки побажань та пропозицій», які привезли на зустріч та зачитали присутнім. Сергій Олександрович відразу підтримав деякі пропозиції від учнів: пообіцяв найближчим часом придбати та передати Строганівській ЗОШ І-ІІІ ст. більярдний стіл, шашки та шахи.

Дякуємо Ользі та Наталії за змістовну, мотивуючу та дуже цікаву зустріч!