Відбувся вебінар «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах»

Дата: 09.09.2020 13:16

08.09.2020 року відбувся вебінар з використанням системи відеозв’язку ZOOM «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах». Участь у вебінарі взяла спеціаліст із соціальної роботи Григорівської сільської ради.

Були окреслені основні напрямки роботи у забезпеченні безпеки дітей:

• протидія домашньому насиллю
  • убезпечення дітей від статевого насилля в сім’ї, в тому числі в інтернеті
  • торгівля дітьми
  • наслідки воєнних конфліктів та стихійних лих

На вебінарі роз’яснили алгоритм дій соціальних служб у разі:

- виявлення домашнього насилля та інших протиправних дій стосовно фізичного, матеріального та психологічного стану дитини;

- виявлення насилля або жорстокого поводження з дитиною у прийомних або опікунських сім’ях: створення та робота міждисциплінарних команд, по наданню соціальних послуг сім’ї та окремій дитині (конкретні спеціалісти, індивідуальний план, чітко прописана роль кожного суб’єкта надавача послуг).

Ю.Кіцул, представник Нацполіції, наголосив, що дуже важливі та актуальні проблеми наразі на порядку дня. Зокрема зупинився на основних пунктах Постанови № 585 КМУ «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах».