Учасники аматорських колективів Присиваської ОТГ прийняли участь у відкритому фестивалі народної творчості «Душа Півдня»

Дата: 08.09.2020 08:52

6 вересня 2020 року на території бази зеленого туризму «Чумацька криниця» в Олешківському районі відбувся відкритий фестиваль народної творчості «Душа Півдня» (далі – Фестиваль).

Колективи Григорівського, Павлівського та Іванівського СБК Присиваської ОТГ вже втретє приймають участь у такому масштабному заході.

У цьому році учасники художньої самодіяльності представили Присиваську ОТГ у наступних локаціях Фестивалю :

- виставка-ярмарок майстрів народного мистецтва (майстриня із с. Іванівка - Бурдюх Ганна),

- концертна програма за участю кращих різножанрових аматорських колективів (Григорівський СБК – вокальний ансамбль «Мрія», Павлівський СБК – танцювальний колектив «Фантазія» та Іванівський СБК – гурт «Берегиня» і танцювальний колектив «Зорепад»),

- кулінарний фестиваль «Таврія-Борщ» (колектив Іванівського СБК, повар – Валько Валентина).

Від організаторів Фестивалю колективи отримали дипломи учасників та пам’ятні подарунки.

Фестиваль подарував нові знайомства, море позивних емоцій, гарний настрій та незабутнє враження від краси природи, яка була навкруги.

Статтю підготувала інспектор

з питань культури, туризму та спорту Балясна Ю.В.