Отримали допомогу від Благодійного фонду "Мангуст"
Дата: 04.09.2020 08:59
Кількість переглядів: 2998
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/50aa6128d01a0750619625f46fd41290.jpg)
Чергову партію вживаного одягу для дітей отримали від Благодійного фонду «Мангуст». Вчора речі відправили по старостинським округам громади. Всіх бажаючих запрошуємо до адміністративних будинків відповідних старостатів , із собою потрібно мати свідоцтво про багатодітну сім’ю або паспорт. Наголошуємо, цього разу лише дитячі речі.
« повернутися