Благодійні внески в розвиток матеріально-технічного забезпечення закладів освіти Присиваської ОТГ за період 2017-2020 р.

Дата: 03.09.2020 14:06

Покращенням матеріально-технічного стану закладів освіти Присиваської ОТГ переймається не тільки Григорівська сільська рада, а й батьківська громадськість, громадські організації «Майбутнє Григорівки» та «Затишок-Строганівка», ФГ «Строганівське», ФГ «Мєзєнцева», ТОВ «ІнТерра», ТОВ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК», ТОВ «Сивашенергопром», ТОВ «Зем-інвест», ФГ «Стімул», ФГ «Хлібороб». За період з 2017 р. по 01.06.20 р. від них надійшла фінансова допомога на суму більше 200 тисяч гривень, за рахунок яких було придбано ламінат, лінолеум, світильники, економ лампи, карнизи, тюль, двері, ігрові набори, кахель, посуд для їдальні, підсилювачі колонки, дитячий куточок-гойдалка, стінку для іграшок, поличку для книг, ноутбук, тачку садову, бетонозмішувач, шліфувальну машину,  стенди, пневматичну гвинтівку, ємність для води, морозильну камеру, жалюзі, цемент, пісок, фарбу:

Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст ЗЗСО

Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Строганівська І-ІІІІ ст

Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.

Сума

75775 грн.

10860 грн

5285 грн.

Григорівський ДНЗ

Павлівський ДНЗ

Строганівський ДНЗ

Іванівський ДНЗ

Сума

81590 грн

3378 грн.

34389 грн

14944 грн

РАЗОМ:

226 221 грн

Дякуємо нашим благодійникам за  розуміння та матеріальну підтримку! Надаючи допомогу, Ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість  та надію на краще життя.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею! Бажаємо Вам всіляких благ і процвітання. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!