Правила поведінки у навчальних закладах загальної середньої освіти Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ в умовах адаптивного карантину.

Дата: 01.09.2020 16:17

1. Відповідно до наказу №76 від 31.08.2020 року «Про організацію в області Дня Знань» святкових лінійок не буде, а буде проведений «Урок здоров’я».
  2. Вхід до школи батькам та законним представникам з початком нового  навчального року заборонено.
  3. Доступ до приміщення закладу освіти мають тільки вчителі, учні та персонал школи.
  4. Перед входом до приміщення школи, класу обов’язково дезінфікувати руки.
  5. Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати.
  6. Зміна масок відбувається кожні три години. Для запасної одноразової маски повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.
  7.  Маски багаторазового використання, обов'язково мають бути  у герметичному пакеті (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної.
  8. При вході до закладу освіти викладачам будуть проводити вимірювання температури безконтактним інфрачервоним термометром.
  9. Перед початком уроку вчитель проводить опитування у вихованців про їх  самопочуття.
  10. Обов’язок батьків, перед виходом дитини до школи провести телеметрію дитини, перевірити чи відсутні ознаки ГРВІ. Якщо ознаки ГРВІ наявні , залишити дитину дома.
  11. Навчальний процес буде максимально стаціонарним і відбуватися в одній класній кімнаті, виключення може становити кабінет інформатики та спортивна зала.
  12.  Питний режим буде здійснюватися через кулери, але з використанням індивідуального посуду. Учні можуть приносити воду з собою.
  13. Розроблені маршрути пересування школою  з мінімізацією учасників руху.
  14. Харчування відбуватиметься в окремий розрахований для кожного класу час.
  15. Вхід до шкільного автобуса можливий тільки за наявності засобів індивідуального захисту( маски або ж респіратора).