Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Шановні освітяни, учні та батьки!

Дата: 01.09.2020 09:16
Кількість переглядів: 1963

Сердечно вітаємо усіх вас із  початком нового навчального року! В цьому році День знань проходить у незвичному, нетрадиційному форматі. Сьогодні, після багатьох місяців розлуки, відбуваються зустрічі учнів з вчителями із щирими емоціями та великою жагою до нових знань та спілкування в стінах рідної школи. В цей учбовий рік перед освітянами постали нові виклики. На них покладена велика місія і навчати дітей, і забезпечити дотримання всіх протиепідемічних заходів. В цей святковий день від усієї душі бажаємо вам, шановні освітяни, злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці! Зичимо, щоб кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи!

Цей день особливий для діточок, тож бажаємо усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті! Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Впевнені, що зерна освіти дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті!

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

З повагою,

Григорівський сільський голова Присиваської ОТГ Сергій Олександрович Кліщевський, депутати та члени виконавчого комітету ради.