Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

УГОДА про спільну діяльність Григорівської сільської ради з відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та  надзвичайних ситуацій Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області

Дата: 31.08.2020 16:24

25 серпня 2020 року укладено угоду про спільну діяльність Григорівської сільської ради з відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області щодо надання адміністративних послуг архітектурного характеру через Центр надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об’єднаної територіальної громади (далі - ЦНАП).

Згідно цієї угоди, після відкриття ЦНАП, надаватимуться наступні адміністративні послуги:

1). Надання будівельного паспорта забудови земельної ділянки;

2). Видача паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;

3). Висновок про погодження документації із землеустрою;

4). Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки