Відбулося навчання для директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти Херсонської області «Перший літній освітній фестиваль 2020»
Дата: 23.08.2020 10:56
Кількість переглядів: 1377
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/fa4366394f19145d5e4a110d9d3abbc7.jpg)
З метою підготовки до 2020/2021 навчального року, з 19 по 21 серпня 2020 року на базі спортивно-оздоровчого табору «Буревісник» Херсонського державного університету відбулося навчання для директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти Херсонської області «Перший літній освітній фестиваль 2020».
У програмі фестивалю було проведення навчальних активностей за локаціями в рамках програми підвищення кваліфікації, квест «За лаштунками професії вчителя “Узбережжя скарбів”», визначення талантів у професійній діяльності “Педагогічна мозаїка” та багато інших заходів.
Троє педагогів ЗЗСО Григорівської сільської ради підвищили свою кваліфікацію та отримали сертифікати. Отриманими знаннями та досвідом вони обов’язково поділяться з колегами.
« повернутися