УВАГА!!! Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Дата: 17.08.2020 15:59

Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

1. Спеціаліста з бухгалтерського обліку ;

Умови конкурсу: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого спеціаліста, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі, вільне володіння державною мовою,  досвід роботи в електронній системі публічних закупівель України Prozorro.

1. Державний реєстратор;

Умови конкурсу: - вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за спеціальністю правознавство, стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року, досвід роботи з комп'ютерними програмами, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

3. Спеціаліст з питань контролю;

Умови конкурсу: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі, вільне володіння державною мовою, досвід роботи з комп'ютерними програмами, досвід роботи з системою електронного  документообігу.

4. Спеціаліст з земельних питань (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Умови конкурсу: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі, вільне володіння державною мовою, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі

- особова картка (форма П-2 ДС)

- автобіографія

- дві фотокартки розміром 4х6

- копія документа про освіту

- копія паспорта

- копію  військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- електронна декларація особи уповноваженої на виконання функцій    держави або місцевого самоврядування  за 2019   рік

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Григорівську сільську раду за адресою с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20. Телефон для довідок – 098 44 704 14.

Термін подання документів 30 календарних днів з моменту опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії».