Участь у вебінарі "Захист дітей в умовах пандемії Covid-19" .

Дата: 13.08.2020 15:00

13 серпня 2020 р. відбувся вебінар "Захист дітей в умовах пандемії Covid-19" з питань реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 586. Участь у заході прийняли працівники апарату ради: начальник відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг - С.Л. Малюк та спеціаліст із соціальної роботи - В.В. Шостак. На семінарі були надані розяснення Методичних рекомендацій, наданих Мінсоцполітики щодо перебування дітей в інституційних закладах. Головним меседжем була теза про те, що всі діти мають жити в сім’ї, отримувати освітні послуги за місцем проживання, з урахуванням їх освітніх потреб ( якщо діти мають інвалідність ).

Перебування дітей із сімей СЖО в інституційних закладах буде регламентуватись рішенням відповідної комісії при ОТГ, і для тимчасового вилучення дітей із сім’ї  мають бути дуже вагомі причини, а не лише бажання батьків спекатись дитини на плечі держави. Батьки мають нести відповідальність за життя, навчання та виховання своїх дітей, їх матеріальне забезпечення і в першу чергу, на отримання батьківської любові та піклування.