Вітаємо випускників 2019-2020 навчального року!

Дата: 06.08.2020 21:29

Завершення 2019-2020 навчального року для випускників запам’ятається  на все життя. Так трапилось, що у зв’язку із введенням карантину, спричиненого поширенням коронавірусної інфекції (COVID - 19), навчальний рік завершився дистанційно. Вже позаду і хвилювання на зовнішньому незалежному тестуванні (ЗНО), і отримання свідоцтв про повну загальну середню освіту...

Від імені сільського голови Григорівської сільської ради Кліщевського С.О., сільських депутатів, членів виконавчого комітету та працівників апарату сільської ради вітаємо випускників 2019-2020 навчального року з закінченням школи та від щирого серця бажаємо правильно вибрати свій подальший шлях, націлитися на досягнення успіху і реалізацію заповітної мрії, усвідомити, що для вас головне і найважливіше в житті, зрозуміти, що хочете робити й для чого з великим успіхом і ентузіазмом кожного дня підкорювати цей світ. Успіхів у дорослому житті!