Про перерахунок допомоги на дітей одиноким матерям, малозабезпеченим сім’ям

Дата: 29.07.2020 13:06

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» від 02 червня 2020 року № 646-ІХ та постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», з 01 липня 2020 року під час призначення допомоги на дітей одиноким матерям враховується майновий стан.

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 16 липня 2020 року № 10273/0/2-20/56, з 01 липня поточного року виплата допомоги на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям, що була призначена без особистого звернення особи із заявою та необхідними документами, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2020 року № 264 «Деякі питання надання державних соціальних послуг», не продовжується.

Враховуючи вищезазначене, з метою визначення права на призначення зазначених видів державної допомоги, з 01 липня 2020 року згідно із вказаними змінами, одержувачам допомоги на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям, яким протягом березня - липня поточного року автоматично нараховувалися та виплачувалися зазначені види державної допомоги, необхідно звернутися до місцевих органів соціального захисту населення районних державних адміністрацій із заявами та необхідним пакетом документів для здійснення відповідного перерахунку.