Благодійна допомога від фонду "Карітас Україна"
Дата: 03.07.2020 14:08
Кількість переглядів: 575
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/f91ac6232c2dc5dab61f317906986dca.jpeg)
В рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», що реалізується Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», отримали засоби індивідуального захисту – багаторазові захисні маски та рукавички.
Висловлюємо вдячність за надану допомогу.
Бережіть себе та рідних! Будьте здорові!
« повернутися