В Присиваській ОТГ відкрилась поліцейська станція

Дата: 03.07.2020 13:50

02 липня 2020 року в с.Григорівка Присиваської сільської ОТГ відбулося відкриття поліцейської станції. На урочистій події були присутні заступник начальника ГУНП Херсонської області Денис Захарченко та начальник Чаплинського ВП Генічеського ВП ГУНП в Херсонській області Сергій Ященко.

Поліцейська станція Чаплинського відділення поліції Генічеського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Херсонській області с.Григорівка Присиваської ОТГ розташована в приміщення Будинку культури на першому поверсі. В просторому робочому кабінеті зроблений сучасний ремонт, створені всі умови для комфортної роботи, облаштовано дитячий куточок, наявна комп’ютерна та оргтехніка. Ремонт приміщення виконаний за рахунок коштів з місцевого бюджету. Кошти на меблі та обладнання надав керівник ФГ «Магія» Богачевський Сергій.

Також в с.Іванівка облаштований службовий кабінет поліцейського громади Чаплинського відділення поліції Генічеського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Херсонській області, що розташований на першому поверсі адмінбудівлі Іванівського старостинського округу.

Спільними зусиллями місцевої влади та поліції були створені такі пункти. Адже органи місцевого самоврядування Присиваської ОТГ дбають про безпеку та мирне життя місцевих мешканців громади.