Таланти Присиваської ОТГ
Дата: 26.06.2020 16:00
Кількість переглядів: 858
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/9919034c08264ead10343d5fb301fffb.jpg)
Україна - щедра на таланти земля. Є така зірочка і в нашій Присиваській ОТГ.
Нещодавно з’ясувалось, що маленька мешканка села Григорівки, Байдецька Марина, захоплюється малюванням і в неї це гарно виходить. Дівчинка радує своїми малюнками сім’ю та шкільний колектив.
Для того, щоб дитина змогла надалі розвивати свої здібності, її було запропоновано займатись улюбленою справою в онлайн просторі. Дівчинку було зареєстровано на онлайн-платформі ZOOM, де вона зможе отримувати приватні уроки малювання в художниці із Західної України Світлани Кирничної з міста Хмельницького.
Перший урок захопив Марину, так що дівчинці не хотілось зупинятись. Навчання буде продовжуватись на протязі всього літа, тому, якщо хтось має здібності та бажання, можете долучатись.
« повернутися