Консультації з жителями Присиваської ОТГ в КП «Новотроїцький інклюзивно-ресурсний центр»

Дата: 18.06.2020 17:09

17 липня 2020 фахівцями Григорівської сільської ради було  доправлено діток з батьками, які зареєструвались у КП «Новотроїцький інклюзивно-ресурсний центр» (далі – ІРЦ) для проведення консультацій щодо отримання освітніх послуг.

ІРЦ  (далі у тексті - центр) надає послуги дітям з особливими освітніми потребами, які проживають (навчаються) у відповідній об’єднаній територіальній громаді (районі), місті (районі міста), за умови подання відповідних документів.

Психолого-педагогічна допомога надається дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах (не відвідують навчальні заклади), здобувають повну загальну середню освіту в професійно-технічних навчальних закладах та не отримують відповідної допомоги.

Завдання центру:

1. проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо програми навчання;
  2. надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами;
  3. надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання;
  4. надання консультативно-психологічної допомоги батькам.

Фахівці ІРЦ дотримувались всіх карантинних заходів, запрошували кожну сім’ю окремо, провели тестування.

У доброзичливій атмосфері в ігровій формі діти викладали пазли, називали геометричні фігури, визначали пори року, демонстрували навички читання, лічбу у межах 10 тощо. У забавках та цікавих завданнях збігав час, фахівці центру робили свої висновки кожен у своєму напрямку: психологія, дефектологія, логопедія, реабілітологія.

В закладі створені всі умови для роботи з дітьми: наявна матеріально-технічна база, що найбільше порадувало молодий дружній колектив.