Гуманітарна допомога від Міжнародного фонду "Відродження" закладам охорони здоров'я Присиваської сільської ОТГ

Дата: 10.06.2020 16:50

В квітні 2020 року Присиваська сільська ОТГ прийняла участь в Конкурсі «Людяність і взаємодопомога» (Категорія 1. “Допомога закладам охорони здоров’я та медичним працівникам”), що був оголошений Міжнародним фондом «Відродження» з метою підтримки громадських ініціатив, які спрямовані на посилення солідарності, самозарадності та взаємодопомоги в українському суспільстві під час пандемії COVID-19. За результатом участі в конкурсі, 26 травня 2020 року отримали від БО «БФ допомоги невиліковно хворим «Мати Тереза», за сприяння МФ «Відродження» засоби індивідуального захисту (маски медичні) в кількості 1000 шт. та засоби дезінфікуючі для поверхонь - 35 л. Також 09 червня 2020 року в рамках участі в Конкурсі «Людяність і взаємодопомога» отримали від Посольства Литви, ГО «Елеос Україна» та МФ «Відродження» щитки прозорі - 40 шт., в якості допомоги від литовського народу українським медичним працівникам.

Всі отримані засоби захисту передані Григорівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини та будуть направлені на медичні заклади Присиваської сільської ОТГ.

Наразі чекаємо на доставку дезінфікуючих засобів для рук.

Висловлюємо велику вдячність МФ «Відродження», БО «БФ допомоги невиліковно хворим «Мати Тереза», ГО «Елеос Україна» та Посольству Литви за закупівлю засобів індивідуального захисту, антисептичних розчинів та інших засобів захисту закладам охорони здоров’я Присиваської ОТГ, за проявлену небайдужість до українського народу та надання підтримки в боротьбі з пандемією COVID-19 та її наслідками.