Зміна формату відзначення в Присиваській ОТГ Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 05.05.2020 08:35

75-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у громаді планують відзначити скромно, відповідно до прийнятих на державному рівні карантинних обмежень. Коронавірус вніс свої корективи, тому мітинги цього року не плануються.

08.05.2020 року планується факельна хода в селах громади, до якої будуть залучені працівники бюджетних установ, але не більше 10 чоловік з дотриманням дистанції.

09.05.2020 року покладання квітів до братських могил, пам’ятних місць, могил героїв, але участь у покладанні візьме по два представника від старостинського округу та села Григорівка.
Також планується вручення пам’ятних подарунків учасникам Другої світової війни.

Всі заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних вимог.

Просимо жителів громади з розумінням поставитись до такого відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дотримуватися правил карантину, особистої безпеки, адже найголовніше наразі – зберегти своє здоров’я і здоров’я рідних.

Оголошення підготувала інспектор з питань
культури, туризму та спорту Ю. В. Балясна