Карантин не зупинив навчальний процес

Дата: 05.05.2020 08:23

До цього часу діти так довго вдома не сиділи. І для того, аби допомогти їм опанувати навчальні програми, вчителі повинні перелаштуватися на новий формат роботи. Тому у  Павлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 12 березня вчителі  взялися опановувати нові технології.

Спершу всі написали у Viber-групи (тому що є учнівські чати), мовляв «ось, опрацюйте, параграф такий-то, напишіть конспект…» І що? А далі що? Зворотнього зв’язку немає, перевірити домашнє завдання неможливо. Подивилися і зрозуміли, що сьогодні окремим категоріям учнів складно без вчителя. Спробували  формат відеоконференції ZOOM, який  зручний  для  навчання.
В даний час всі розміщують завдання та пояснення до їх виконання  на Гугл сайті школи. Вісім вчителів, Горбачик А.Т., Вербінець Л.Г., Покалюк Т.М., Гриценко Г.Л., Шишкевич В.О., Герега О.О., Раднаєва – Кириченко Я.І., Яцкевич В.О., проводять щодня за розкладом навчання у системі  ZOOM. Вчителі пояснюють матеріал, дають  завдання і навіть оцінюють онлайн.  Через  Viber-групу та по телефону навчають учнів три вчителя: Кищик Є.О., Блажчук І.Й., Ткаченко В.П. Вчитель образотворчого мистецтва Галущак Н.В. – через соціальну мережу Facebook. Створені групи «Мистецтво» у Viber, по електронній пошті надсилають приватні повідомлення. Лише електронну пошту та телефонний зв'язок  використовують два вчителя: вчитель історії Білецький В.О. та вчитель української мови та літератури  Білецька І.В.

Сподіваємося, що дистанційне навчання допоможе краще пізнати можливості новітніх технологій.

Статтю підготувала вчитель

Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Л.Г.Вербінець