Щодо недопущення розхитування суспільно-політичної обстановки під час відзначення «травневих свят»

Дата: 30.04.2020 14:47

У зв’язку зі складною соціально-політичною обстановкою в Чаплинському районі не виключається можливість проведення в період 1-9 травня членами колишніх комуністичних та профсоюзних рухів, іншими активними прибічниками «цінностей СРСР» інспірування показових акцій з відзначення «травневих свят» (1 травня «Міжнародного дня праці», 8 травня «Дня пам'яті та примирення» (пам'яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) та 9 травня «Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»), які пов'язані із скупченням людей та можливим поширенням комуністичної/тоталітарної символіки, що підпадає під заборону згідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Також, окреслене містить потенційні загрози до порушення правил карантину людей, визначених постановою КМУ №211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню та території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», зі змінами від 22 квітня 2020 року (далі - Постанова №211).

Виходячи з викладеного, з метою недопущення розхитування суспільно- політичної обстановки, виникнення передумов до масового порушення встановлених карантинних обмежень, в період 1-9 травня просимо не проводити масових заходів під час «травневих свят»!

В разі виявлення намірів (передумов) або фактів планування вчинення правопорушень, інших подій резонансного характеру, в тому числі дій направлених на порушення вимог карантину, планування масових заходів 1-9 травня на території Чаплинського району, просимо негайно інформувати Чаплинський МРВ УСБУ в Херсонській області (телефони чергового 099-344- 33-65, 05538-21205), у разі відсутності зв’язку повідомити чергового УСБ України в Херсонській області (телефони 050-184-07-11, 0552-458-345), а також працівників поліції за телефоном 102.