Робоча зустріч "Соціальні послуги для населення в період карантину"

Дата: 22.04.2020 10:30

21 квітня 2020 року фахівцем з соціальної роботи Григорівської сільської ради В.В.Шостак було проведено ZOOM-конференцію з діловодами та соціальними працівниками старостинських округів Присиваської ОТГ. Обговорили виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID – 19», листа Департаменту соціального захисту населення від 12.03.2020 №01.2-22/1192, протоколів засідань обласної та місцевої комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку із загрозою поширення коронавірусної інфекції. Соціальним працівникам були надані рекомендації щодо надання соціальної послуги «Догляд вдома» та в черговий раз проговорено алгоритм дій при підозрі на коронавірусну інфекцію. Також вирішено кілька поточних питань щодо визначення потреби в продуктах харчування, засобах захисту, виробах медичного призначення для осіб з інвалідністю.

Соціальні послуги надаватимуться й надалі як у телефонному режимі (опитування, консультування), так і з виїздами безпосередньо до отримувачів цих послуг. Громадяни похилого віку, одинокі та одиноко проживаючі віком від 80 років отримуватимуть послуги у звичайному режимі. Регулярно проводяться інформаційно-роз’яснювальні роботи щодо необхідності дотримання умов карантинного режиму, самоізоляції та інших обмежень, зокрема про заборону відвідування кладовищ у поминальні дні.

Залишайтеся вдома! Будьте здорові та бережіть себе!

Статтю підготувала інспектор, фахівець

із соціальної роботи Шостак В.В.