Визначено формат проведення Великодніх свят

Дата: 17.04.2020 09:53

Великдень у 2020 році пройде в Україні в умовах карантину, який був введений, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Цього року святкові служби будуть проводити у незвичному форматі.

15 квітня 2020 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Григорівської сільської ради, на якій прийнято рішення щодо заборони на період дії карантину (до 24.04.2020 року) проведення всіх масових релігійних заходів (протокол засідання додається: Протокол № 10 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій).

16 квітня 2020 року провели робочу зустріч з представниками релігійних установ громади, під час якої доведено рішення місцевої комісії та вимоги щодо:

1.) недопущення скупчення громадян в церквах, костелі та Домі молитви;

2.) недопущення одночасного перебування в вищезазначених установах більше 10 осіб для організації всенічного Пасхального Богослужіння, без участі прихожан. У місцях богослужінь зможуть бути одночасно присутніми лише:

• священник;

• прислужник;

• дяк;

• особи, які технічно обслуговують богослужіння;

3.) розгляду можливості освячення Великодніх кошиків біля приватних домівок з дотриманням вимог карантину (наявність засобів індивідуального захисту, дотримання безпечних соціальних дистанцій - не менше 2 метрів);

4.) попереднього інформування вірян про необхідність  виконання   профілактичних та обмежувальних заходів.

Представники духовенства закликають до одного: зараз важливо дотримуватися правил карантину, уникати великого скупчення людей, щоб уберегти від небезпечного вірусу не тільки себе, але і ближніх, а також разом зупинити поширення інфекції!

Онлайн-трансляції Великодніх богослужінь можна буде переглянути в мережі або по телебаченню за розкладом: https://24tv.ua/velikodni_bogosluzhinnya_na_ukrayinskih_telekanalah_koli_ta_de_divitisya_n1326383.

Подбаймо про власне здоров’я та здоров’я близьких – залишаймося на Великдень вдома!

Всіх вітаємо зі світлим святом Христового Воскресіння, бажаємо міцного здоров'я і Великодньої благодаті!

Статтю підготувала спеціаліст з питань

розвитку території та інвестицій Затуливітер А.Ю.