Інформаційна підтримка бізнесу під час профілактики Covid-19

Дата: 09.04.2020 13:26

З метою інформаційної підтримки та розвитку підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу в умовах карантину, Державна установа “Офіс з просування експорту України” на електронній сторінці за адресою https://epo.org.ua/covid19/ на щоденній основі розміщує актуальну інформацію про доступні інструменти для фінансування підприємницької діяльності та державні програми для забезпечення безперервної діяльності бізнесу, поради щодо коригування стратегій та бізнес-планів, можливості для розвитку підприємств та профілактичні заходи, направлені на протидію розповсюдження Covid-19.