В зв’язку з карантином громадські слухання переносяться!

Дата: 09.04.2020 13:14

У зв’язку з запровадженням надзвичайної ситуації на території Присиваської ОТГ (засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, протокол № 6 від 26.04.2020 року) та продовженням обмежувальних заходів до 24.04.2020 року згідно Постанови КМУ від 25.03.2020 року № 239, відповідно до Розпорядження сільського голови № 46 від 09.04.2020 року громадські слухання з обговорення «Детального плану території частини існуючого кварталу села, щодо земельної ділянки орієнтованою площею 0,75 га, на якій можливо здійснення підприємницької діяльності (благоустрою території паркової зони з розміщенням тимчасових споруд (ТС) з подальшою забудовою  придорожнього мотелю за адресою: вул.Пушкіна, № 44, с.Григорівка Чаплинського району Херсонської області», що були призначені на 13 квітня 2020 року, ПЕРЕНЕСЕНІ.

Про час і місце проведення громадських слухань буде повідомлено на офіційному веб-сайті Присиваської сільської ОТГ.