Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Щодо вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава)

Дата: 26.03.2020 11:19

Відповідно до змін умов вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава) у 2020 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів, що дає змогу безкоштовно отримати освіту більшій кількості молоді які мають право на пільги. Юнаки та дівчата отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) “Комп’ютерні науки”, “Телекомунікації та радіотехніка”.

До уваги наступне:
1. Навчання у коледжі, проживання (у гуртожитку), харчування, обмундирування - безкоштовні, виплачується стипендія; проживання у гуртожитку в блоках з 5 кімнат (2х2-мест., 2х3-мест., 1х5-мест.)
2. Гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники нашого коледжу, крім того, матимуть велику перевагу стати на посади молодших командирів, матимуть освіту та відповідну їй вищу заробітну плату, порівняно з рядовими служби за контрактом.
3. Заробітна плата випускників на даний час —  понад 11000 грн.
4. Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).
5. Військовослужбовці мають повний так званий "соціальний пакет":
- щорічна оплачувана відпустка;
- безкоштовне лікування;
- можливість навчання або отримання соціальної відпустки у зв'язку з народженням дитини із збереженням посади;
- можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності міста роботи), або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування.
Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.
6. На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата.
7. В умовах відновлення призову на строкову службу є можливість одночасно отримати базову вищу освіту (молодший спеціаліст), пройти військову службу, а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу.
Повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.
8. У разі ускладнення політичної ситуації в державі, у будь-якому випадку курсанти закінчать навчання (це зафіксовано у контракті на навчання), отримають звання та посаду молодших командирів.
9. Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр», що дає другий шанс для тих, хто не поступив до ВНЗ.
Дуже  багато  наших  випускників  вже  навчаються в Києві (ВІТІ), Харкові (ХНУПС), Житомирі (ДУТ) і одночасно  отримують  замість  стипендії  заробітну плату з останнього місця служби.
10. Прохідний бал знижено до мінімального – 100 балів.
11. Перелік  сертифікатів  ЗНО  розширено: математика, або іноземна  мова,  або історія України (на вибір); українська мова та література (обов'язково). Тобто, потрібно лише два сертифікати ЗНО для вступу.
12. В 2020 році вступ на навчання здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях.

Додаткову інформацію можна завантажити та ознайомитися за посиланням:

Правила прийому до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2020 році.