У разі появи перших симптомів ГРВІ, високої температури - невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря в телефонному режимі!

Дата: 25.03.2020 15:51

За допомогою кількох простих запобіжних заходів, які радить Всесвітня організація охорони здоров'я, ви можете зменшити свої шанси захворіти або поширити вірус COVID-19.

• Регулярно та ретельно обробляйте руки засобами дезінфекції на основі спирту або мийте їх з милом та теплою водою мінімально 20 секунд.
  • Дотримуйтесь дистанції принаймні 1,5 метра між собою та будь-ким, хто кашляє або чхає.
  • Уникайте торкання очей, носу та роту.
  • Переконайтеся, що ви та довколишні люди дотримуються правил респіраторної гігієни. Це означає під час кашлю або чхання потрібно прикривати рот та ніс зігнутим ліктем або серветкою. Після використання негайно позбудьтеся серветки і вимийте руки.
  • Залишайся дома, якщо погано почуваєтеся. Якщо у вас підвищена температура, ускладнене дихання – зверніться за медичною допомогою, заздалегідь зателефонувавши. Дотримуйтеся вказівок місцевого органу охорони здоров'я.
  • Слідкуйте за інформацію про «гарячі точки» COVID-19 – це міста або ж місцеві регіони, де COVID-19 широко розповсюджений. За можливості, уникайте подорожей до цих місць, особливо, якщо ви особа похилого віку або у вас діабет, серцева чи легенева хвороба.

Вчасно звертайтеся до лікаря, не займайтесь самолікуванням; у разі появи перших симптомів ГРВІ, високої температури - невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря в телефонному режимі або викличте екстрену медичну допомогу; повідомте попередню історію подорожей, якщо такі є.

З метою  консультування пацієнтів дистанційно надаємо контактні номери, за
якими відбувається зв'язок з лікарем:

* _Бондаренко Іван Онисимович_ (с.К-Володимирівка,с.Червона Поляна) - 0502717790
        * _Буснюк Валентин Васильович_ (с.Скадовка,с.Балтазарівка,с.Магдалинівка,с.П-Костянтинівка, смт.Чаплинка (східна частина від вул.Грушевського)) - 0508328710
        * _Денисенко Ольга Анатоліївна_ (с.Григорівка,с.Шевченко,смт.Чаплинка (західна частина від вул.Грушевського)) - 0508237664
        * _Недільська Антоніна Павлівна_ (с.Хрестівка,с.Хлібодарівка,с.Червоний Яр)-
        * _Нагорний Володимир Іванович (_с.Надеждівка,с.Преображенка) - 0667949619
        * _Яковенко Олексій Олександрович_ (с.Новонаталівка,с,Хрестівка,с.Нове) - 0950666971; 0687880933
        * _Перерва Антоніна Анатоліївна_ (с.Григорвка,с.Павлівка) - 0672738326
        * _Перерва Олександр Дмитрович_ (с.Строганівка, с.Іванівка) - 0972324161