НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ ГРОМАДЯНАМ ІЗ ПИТАНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Дата: 23.03.2020 10:51

«Асоціація працівників України» (далі – АПУ), що є найбільшою правничою спільнотою України, усвідомлюючи покладений на юристів обов'язок сприяти верховенству права та дотриманню законності, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору», в січні 2020 року розпочала реалізацію проекту «Надання безоплатних консультацій вразливим групам населення з питань відновлення платоспроможності фізичних осіб».

У рамках даної ініціативи було залучено досвідчених і професійних юристів та адвокатів, які на безоплатній основі надаватимуть правову допомогу у телефонному режимі та електронною поштою доброчесним громадянам, які потрапили у складну життєву ситуацію та потребують допомоги у питаннях відновлення платоспроможності.

Проект спрямований на:

• підвищення поінформованості громадян стосовно процедури відновлення платоспроможності фізичних осіб та реструктуризації кредитної заборгованості;
  • залучення професійної правничої спільноти до надання безоплатної допомоги соціально вразливим верствам населення;
  • проведення у різних регіонах України серії публічних роз’яснювальних заходів щодо неплатоспроможності фізичних осіб;
  • підготовку методичних рекомендацій щодо процедур відновлення платоспроможності фізичних осіб для Координаційного центру з надання правової допомоги;
  • підготовку пропозицій щодо вдосконалення законодавства з питань неплатоспроможності фізичних осіб.

Для отримання безкоштовної консультації з питань відновлення платоспроможності мешканці області можуть заповнити реєстраційну форму на сайті АПУ у розділі «Проекти» (Надання безоплатних консультацій з питань відновлення платоспроможності фізичних осіб) https://uba.ua/ukr/proiects/75/.

Або звернутися за номером телефону 0800 33 94 64 чи на адресу електронної пошти proiect@uba.ua.

Висловлюємо сподівання, що наша співпраця дозволить забезпечити якомога більшу кількість населення області безоплатними консультаціями з питань відновлення платоспроможності фізичних осіб.