Приймаються заявки для навчання в Школі організацій з розвитку підприємництва в Україні!

Дата: 10.03.2020 14:43

У рамках Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у співпраці з CIVITTA започатковано новий проект «Школа організацій з розвитку підприємництва в Україні».

Проект спрямований на формування нових та розвиток існуючих організацій з розвитку підприємництва (ОРП) у невеликих містах та ОТГ. Завдяки Школі організації зможуть краще розуміти та професійно представляти інтереси малого та середнього бізнесу, працювати над активним залученням підприємців до місцевого економічного врядування, налагодженням діалогу між владою та підприємцями та покращенням місцевого бізнес-середовища.

Учасниками Школи можуть стати:

- неурядові організації з розвитку підприємництва (наприклад: бізнесасоціації, спілки, клуби підприємців), або ініціативні групи, що прагнуть ними стати протягом року, які:

- працюють у сферах адвокації, правозахисту, консультування, нетворкінгу для малого та середнього бізнесу,

- у містах/ОТГ з населенням до 100 тисяч осіб.

Учасники отримають:

- інтенсивну навчальну програму від провідних тренерів,

- індивідуальну менторську підтримку для розробки стратегій розвитку та втілення власних ініціатив,

- платформу для обміну досвідом та налагодження зв’язків,

- можливість залучити грантову підтримку до 7 тисяч дол. США на реалізацію власної ініціативи для місцевого розвитку.

Заявки приймаються до 17 березня 2020 року.

Більше інформації про програму за посиланням bit.ly/shkola_orp.

Презентація Школи організацій з розвитку підприємництва в Україні доступна за посиланням: https://www.facebook.com/usaidcep.ua/videos/656440948464142/UzpfSTM2MDAzMDU1MDY5NzYwODpWSzo1MzA4OTEwMjc1NDA5MTI/?notif_t=admin_plan_mall_activity&notif_id=1583139577514233.