Звіт сільського голови перед мешканцями Присиваської ОТГ за 2019 рік

Дата: 06.03.2020 10:48

05 березня 2020 року працівники апарату Григорівської сільської продовжили виїзні зустрічі з жителями сіл громади, презентуючи звіт сільського голови за 2019 рік. Відвідали села Павлівка та Григорівка Присиваської ОТГ.

Керівники відділів апарату Григорівської сільської ради ознайомили жителів громади з результатами роботи за звітний період, з планами і перспективами розв'язання проблем громади. Відзвітували за виконання бюджету за 2019 рік, надходження, придбання з місцевого бюджету, за реалізацію проектів в 2019 році, розроблені програми та плани на 2020 рік, за діяльність в сфері освіти, культури, спорту, за діяльність відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ. Активно проводили обговорення питань, що турбують людей, спілкувалися з сільським головою та представниками апарату сільської ради.

Згідно реєстраційних списків на звіті сільського голови були присутні:

• с. Павлівка – 65 осіб;
  • с. Григорівка – 33 особи.

З презентаціями та більш детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті громади в розділі «Звіти сільського голови, структурних підрозділів та спеціалістів».