Вітаємо матерів та дружин учасників бойових дій на сході України з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Дата: 06.03.2020 09:54

Шановні матері та дружини учасників бойових дій на Сході України!

Чаплинський районний військовий комісаріат, голова Григорівської сільської ради Кліщевський С.О., сільські депутати, члени виконавчого комітету та працівники апарату сільської ради вітають Вас зі святом весни, жіночності та краси!!!

Висловлюємо Вам слова захоплення, глибокої вдячності та шани.

Низький уклін усім матерям, чиї сини боронять нашу землю на Сході України. Самовідданість, героїзм та мужність яких – це заслуга Ваша! Дякуємо Вам за те, що виховали справжніх патріотів, доблесних бійців, які не словом, а ділом довели та доводять свою любов до України.

Важкий тягар очікування та переживання, який ліг на Ваші плечі, не додає радості та гарного настрою, однак саме в Міжнародний жіночий день 8 Березня хочемо підтвердити, що Ваша віра і підтримка додають мужності та впевненості нашим захисникам.

Ваші сини, чоловіки, татусі ваших дітей, які зараз у гарячих точках гордість нашого району і держави загалом.

ЩИРО ДЯКУЄМО Вам за терпіння і мудрість, безмежну любов і відданість.