Проведено І етап Всеукраїнського конкурсу учнівських екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім»

Дата: 03.03.2020 13:36

27 лютого 2020 року було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу учнівських екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім».

Конкурс проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого – просвітницької та природоохоронної діяльності , в конкурсі взяли участь учнівські екологічні агітбригади з 4 загальноосвітніх навчальних закладів Присиваської ОТГ: Іванівської ЗОШ І-ІІ ст., Строганівської ЗОШ І-ІІІ ст., Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім»:

- І місце –   учнівська екологічна агітбригада «Екосвіт» (керівник Олініченко О.В.) Іванівської ЗОШ І-ІІ ст.;

- ІІ місце –  учнівська екологічна агітбригада «Гармонія» (керівник Кобилінська М.М.) Строганівської ЗОШ І-ІІІ ст..;

- ІІІ місце – учнівська екологічна агітбригада «Бумеранг» (керівник Шипка Л.Г.) Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- ІV місце – учнівська екологічна агітбригада «Чисті джерела» (керівник Галущак Н.В.) Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітаємо всіх учасників конкурсу.

Статтю підготувала інспектор

з питань освіти Т.М. Пішеніна