Нарада з питань незадовільного стану автомобільних доріг

Дата: 03.03.2020 09:51

02 березня 2020 року в Григорівській сільській раді відбулася виїзна нарада щодо незадовільного стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Чаплинському та Новотроїцькому районах, зокрема в Присиваській ОТГ. На нараді були присутні заступник голови обласної державної адміністрації С.В. Козир, голова Чаплинської районної державної адміністрації В.П.Галицький, голова Присиваської сільської ОТГ Кліщевський С.О., голова Чаплинської районної ради В.М. Бериславський, голова Новотроїцької районної державної адміністрації Н.І.Солтановська, голова Хрестівської ОТГ О.Л. Троян,заступник голови Чаплинської селищної ОТГ В.М.Поліщук, представники ТОВ “Сивашене­ргопром” та  POWERCH­INA  Syvash Wind Pro­ject  in Ukraine, помічник генерального менеджера вітроенергетичного проєкту «Сиваш» Ляо Сао Гуань, директор ТОВ «Сивашенергопром» А.В.Немченко, начальник управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту поліції України К.А.Дронгаль, начальник відділу Чаплинського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області В.І. Попов, в.о. начальника Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки І. Щубер.

Наразі триває будівництво ВЕС, тому рух великовагового транспорту тут не рідкість. Саме через це відбувається руйнування асфальтного покриття дороги Чаплинка-Іванівка та Чаплинка-Асканія-Нова. Під час наради обговорили питання щодо проведення ремонтних робіт на вищезгаданих ділянках доріг та вирішили:

1. 03 березня 2020 року провести нараду в Чаплинській РДА за участю голів ОТГ Чаплинського району та представників ТОВ "Сивашенергопром" і "POWERCH­INA  Syvash Wind Pro­ject  in Ukraine та підрядних організацій , на якій визначитись з графіком проведення ремонту доріг Чаплинка-Іванівка та Чаплинка-Асканія-Нова.

2.Дорогу привести до належного стану. Роботи виконати за рахунок компанії  POWERCH­INA  Syvash Wind Pro­ject  in Ukraine та підрядних організацій.

Статтю підготувала спеціаліст з питань

розвитку території та інвестицій Затуливітер А.Ю.