Святкування Масляної в Присиваській сільській ОТГ

Дата: 03.03.2020 09:32

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

В цьому році 01 березня традиційно на подвір’ї Григорівського сільського Будинку культури було проведено театралізоване дійство «Задобримо зиму млинцями», в якому взяли участь колективи художної самодіяльності Григорівського СБК, Павлівського СБК, Строганівського СБК, Іванівського СБК, Надеждівського СБК, Елеонори Міщенко, Крістіни Іноземцевої та студентів Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика.

До присутніх зі словами привітань звернулись сільський голова С.О. Кліщевський, в.о. старости сіл Павлівка та Нововолодимирівка А.Л. Андрієвський, в.о. старости села Строганівка С.В. Загороднюк, в.о. старости села Іванівка Т.І. Панкіна, депутат Григорівської сілької ради Б.М. Алієв, директор Надеждівського дошкільного навчального закладу «Калинка» А.Г. Косован та директор культурного центру Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика В.В. Навроцька.

Був проведений конкурс «Найкреативніший млинець». Незалежне журі визначило переможця конкурсу. Ним стала Григорівська ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Всі колективи було нагороджено подарунками.

В кінці свята було спалено солом'яне опудало зими.

Всі присутні мали змогу поласувати смаколиками від колективів установ громади, варениками та юшкою.

Статтю підготувала т.в.о. начальника відділу освіти,

культури, туризму, молоді та спорту Ю.В. Балясна