В Присиваській ОТГ стартував Бюджет участі 2020!!!

Дата: 02.03.2020 09:01

01.03.2020 року в Присиваській ОТГ стартував громадський проєкт «Бюджет участі 2020».

Рішенням № 668 ХХХVIII сесії VII скликання затверджено:

• Положення про партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) в Григорівській сільській раді Присиваської сільської ОТГ зі змінами (далі – Положення);
  • Графік заходів з реалізації бюджету участі;
  • Параметри проєктів, які можуть бути підтримані;
  • Склад Комісії з питань Бюджету участі.

Основні етапи:

• Подання проектів – 01 березня-03 травня 2020 року.
  • Розгляд і доопрацювання – 04-17 травня 2020 року.
  • Голосування – 18-31 травня 2020 року.
  • Підбиття підсумків голосування, оприлюднення результатів – 01-30 червня 2020 року.
  • Реалізація проектів-переможців – від 1-го до 3-х місяців. Початок реалізації: не раніше 01 липня 2020 року. Термін закінчення реалізації: не пізніше 01 жовтня 2020року.
  • Звітування – протягом 15 робочих днів з моменту закінчення реалізації проекту, але не пізніше 20 жовтня 2020 року.
  • Підбиття підсумків реалізації Програми «Бюджет участі» - 20-31 жовтня 2020 року.

Загальний бюджет конкурсу на 2020 р. становить 120,0 тис. грн.

Орієнтовний бюджет однієї проєктної пропозиції – 24,0 тис. грн. Згідно з Положенням відсоток обов'язкового резерву у кошторисі проєктів: 10 %. Резервування передбачається для покриття різниці між обсягом фінансування зазначеного в проєктній заявці та фактичними  витратами на момент реалізації проєкту згідно кошторисної документації (вартість матеріалів, робіт та послуг).

Максимальний термін реалізації проєкту – 3 місяці. Реалізація проєктів може стартувати з 01 липня 2020 р., але має бути закінчена не пізніше 01 жовтня 2020 р.

Подання проєктів та голосування за них можуть здійснювати громадяни України, яким на момент подавання проектів або голосування виповнилось 14 років, що зареєстровані та проживають на території ОТГ або мають довідку про місце роботи, навчання, службу чи інші документи, що підтверджують їх проживання на території ОТГ.

Проєкт подається автором у паперовому вигляді у пункті супроводу за адресою: Григорівська сільська рада, вул. Пушкіна, 20, с. Григорівка, з приміткою на конверті «Бюджет участі» або на електронну пошту gr-rada@chapl.gov.ua з темою «Бюджет участі».

Відповідно до внесених в Положення змін, проєкти, передбачені на реалізацію в бюджетних установах, не розглядаються Комісією з питань Бюджету участі. Сфера реалізації проєкту повинна бути публічною, тобто результатами проєкту зможуть скористатись всі або більшість мешканців ОТГ. Пріоритети надаються проєктам, спрямованим на розвиток молодіжної політики в Присиваській сільській ОТГ, а також проєктам, авторами яких є молодь віком від 14 до 35 років або члени молодіжних консультативно-дорадчих органів Присиваської сільської ОТГ.

Голосування за проєкти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування на паперових носіях.

Одна особа може проголосувати не більше, ніж за два проєкти.

Голосування на паперових носіях здійснюється у пунктах супроводу за пред’явлення оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання) шляхом заповнення бланку голосування.

З регламентуючими документами по Бюджету участі можна ознайомитись у пунктах супроводу та на офіційному сайті Присиваської ОТГ (https://grygorivska-gromada.gov.ua/) в розділі «Бюджет участі», підрозділі «Регламентуючі документи».

Локалізація пунктів супроводу:

• 75240, Херсонська обл., Чаплинський р-н, с. Григорівка, вул.Пушкіна, 20 (адмінбудівля Григорівської сільської ради);
    • 75241, Херсонська обл., Чаплинський р-н, с. Павлівка, вул. Шкільна, 17 (адмінбудівля старостинського округу);
    • 75243, Херсонська обл., Чаплинський р-н, с. Строганівка, вул. Шкільна, 4 (адмінбудівля старостинського округу);
    • 75244, Херсонська обл., Чаплинський р-н, с. Іванівка, вул. Центральна, 11 (адмінбудівля старостинського округу).

За оновленням інформації стежте на офіційному веб-сайті громади та на сторінці соціальної мережі Facebook.

Чекаємо на Ваші креативні ідеї, втілені в проєкти, які можуть бути реалізовані в рамках громадського проєкту «Бюджет участі 2020»! Приймайте активну участь у розвитку своєї громади!

Довідка за тел.: 0970080434 – Зозулінська Таміла Володимирівна;

0989795602 – Затуливітер Анастасія Юріївна.