Проведення просвітницько-виховних заходів в Присиваській ОТГ представниками Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика

Дата: 27.02.2020 15:48

26 лютого 2020 року представники Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика провели для учнів 9-11 класів та вчителів закладів загальної середньої освіти Присиваської ОТГ просвітницько-виховні заходи.

Учні 9-11 класів прослухали семінари на базі Григорівської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Для вчителів закладів загальної середньої освіти заходи було організовано в актовій залі Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ.

Із вступним словом до присутніх звернулись голова Григорівської сільської ради С.О. Кліщевський та керівник регіональних представництв МКУ ім.  Пилипа Орлика А.Ю. Юрченко. Навчання провели завідувач кафедри фінансів та кредиту Г.А. Шаповалова та декан факультету економіки та права А.М. Шлепньов. Ними були розкриті наступні теми: особливості навчання за кордоном; програми міжнародного стажування для молоді; як отримати грантові кошти для шкільних проєктів; соціальні реформи в державі та інші. Також викладачі відповідали на питання, що цікавили присутніх.

Інформація була актуальною, цікавою та корисною. Дуже вдячні  представникам Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика за проведені заходи.

Статтю підготувала т.в.о.начальника відділу освіти,

культури, туризму, молоді та спорту Балясна Ю.В.